Filtre

Markalar

Renk

Beden

Fiyat Aralığı

179 3000

Ayakkabı

Kadınlar için son derece önemli giyim ürünlerinden birisi de ayakkabılardır. Ayakkabı modelleri arasında çok farklı kategorilerde ürünler mevcuttur. Abiye elbiseler, spor giyim ürünleri ve klasik giyim ürünleri için ayakkabılar farklı şekillerde tasarlanır. Model seçenekleri geniş olan ayakkabı koleksiyonlar sayesinde kadınlar stil ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılama imkanı bulur. 

 

Kadınlara Özel Ayakkabı Modelleri

Kadınlara özel olarak tasarlanan ayakkabı modelleri içerisinde topuklu, topuksuz, babet, spor tarzda birçok ayakkabı bulabilmek mümkün olmaktadır. Her zaman kullanılabilecek olan bu ayakkabılar kullanıcı zevkine en iyi şekilde hitap etmekle kalmaz aynı zamanda gün içerisinde ayakların rahat etmesini de sağlar. 

Abiye ayakkabılardan en spor tasarımlara kadar geniş bir skalada sunulan bu ürünler renk seçenekleri ile de kullanıcı memnuniyetini karşılayan ürünlerdir. Renkler arasında her türlü kıyafet ile kullanılabilecek tonlar vardır. Aynı zamanda şık çantalarla takım şeklinde de tercih edilebilecek kaliteli ürünlerdir. Kadınlara şık olmanın en güzel ayrıcalıklarını sunan ayakkabı modelleri kalitesi ile her zaman sevilen tasarımlardır. Sitemizden tüm ürün skalasını inceleme imkânınız vardır. 

 

Copyright © 2019 INNA Tüm hakları saklıdır.

Yukarı Çık
Whatsapp ile Sipariş +90 532 720 87 47 Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.